Katedra fotografie FAMU

Struktura Katedry fotografie

Vedoucí katedry:

doc. Mgr. Štěpánka Šimlová / stepanka.simlova@famu.cz / +420 234 244 317

Asistentka vedení katedry:

Bc. Anežka Čechová / anezka.cechova@famu.cz/ +420 234 244 317

Zástupce vedoucí katedry a vedoucí Studia Beroun:

doc. Mgr. Martin Stecker / martin.stecker@famu.cz / +420 234 244 320

Koordinátor teorie, historie a výzkumu:

Mgr. Tomáš Dvořák, Ph.D. / tomdvorak@hotmail.com

Produkce:

Hana Šťastná / hana.stastna@famu.cz

Sekretariát:

Jarmila Steckerová / jarmila.steckerova@famu.cz / +420 234 244 317

Technologie a tisk:

MgA. Jan Maštera / jan.mastera@famu.cz / +420 234 244 320

Vedoucí a asistenti ateliérů:

Ateliér dokumentární fotografie:

MgA. Markéta Kinterová / marketa.kinterova@famu.cz
Asistentka: MgA. Veronika Daňhelová / vdanhelova@gmail.com

Ateliér fotografie a nová média:

Doc. MgA. Hynek Alt
vedoucí ateliéru / hynek.alt@famu.cz
Asistent: MgA. Jen Kratochvíl / jenkratochvil@gmail.com

Ateliér imaginativní fotografie:

doc. Mgr. Rudolf Prekop / rudoprekop@hotmail.com
Asistentka: MgA. Nina Šperanda / nina.speranda@gmail.com

Ateliér intermédií:

doc. Mgr. Štěpánka Šimlová / stepanka.simlova@famu.cz
Asistentka: MgA. Tereza Havlínková / tereza.havlinkova@gmail.com
Hostující pedagogové:
MgA. Jakub Jansa / jakub.a.jansa@gmail.com
MgA. Jonáš Strouhal / jonas.strouhal@gmail.com

Ateliér klasické a technické fotografie:

doc. Mrg. Martin Stecker / martin.stecker@famu.cz
Asistenti:
MgA. Jan Douša / honza.dousa@gmail.com
Mgr. David Stecker / stecker.david@gmail.com

Teorie a historie:

Mrg. Tomáš Dvořák Ph.D. / tomdvorak@hotmail.com
Mrg. Josef Ledvina / pledvina@gmail.com
Mgr. Václav Jánoščík Ph.D. / janoscik.vaclav@gmail.com
Mgr. Tereza Stejskalová / tereza.stejskalova@famu.cz
Mgr. Michal Šimůnek Ph.D. / michal.simunek@famu.cz

Odborné předměty:

Nová média:

MgA. Jonáš Strouhal / jonas.strouhal@gmail.com

Dokumentární tvorba:

MgA. Tomáš Hrůza / tomas.hruza@famu.cz

Grafika a grafický design:

MgA. Jakub Štěpánek, PhD / stepanekkuba@gmail.com
PaedDr. Jan Měřička / janmericka@volny.cz

Chemie a digitální zpracování:

Ing. Jiří Petera / peterajiri@seznam.cz
Mgr. Vladan Krumpl / krumplv@seznam.cz

Dílny:

PaedDr. Jan Měřička / janmericka@volny.cz
Prof. Milan Knížák
MgA. Jan Brož / honzikbroz@gmail.com